לקבלת הצעה לחצו

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מי בר בלוג החלפת פילטרים למי השתיה במקררים

החלפת פילטרים למי השתיה במקררים

החלפת פילטרים למי השתיה במקררים

החלפת פילטרים למי השתיה במקררים החלפת פילטרים למי השתיה במקררים כיום, קיימים בשוק מגוון דגמים של מקררים הכוללים בתוכם בר מים אולם חשוב לציין שגם במקררים אלה יש להחליף את הפילטרים על מנת לשמור על איכות המים ועל טעמם וכן לשמירה על המקרר עצמו.

שוק המים התפתח בשנים האחרונות, כך ששתית מים הפכה קלה ונוחה יותר. באופן מוכח ידוע שהשימוש במתקני המים הופך השתייה לזמינה, ועל ידי-כך תדירות שתיית המים עלתה משמעותית.

חלק מהשינוי בתדירות שתיית המים נובע בעיקרו מהתקנות של מיני ברים של החברות השונות (מי בר, תמי 4, אלקטרה בר ועוד). כמובן שהעובדה שהציבור התרגל לשתיית מים טעמים יותר, בריאים יותר ונטולי טעם לוואי - אחראית במידה רבה גם היא להתקנות המכשירים השונים.

מקררים עם מתקן מים

בנוסף, למכשירי המיני ברים המספקים מי שתייה, ישנה גם אופציית השתייה היישר מן מקרר המותקן בבית. אולם חשוב לציין שגם במקררים אלה יש להחליף את הפילטרים אחת לתקופה של שישה חודשים, על מנת לשמור על איכות המים ועל הטעם שלהם.

פילטרים למקררים

פילטרים למקררים הם פילטרים אשר מותקנים על-ידי טכנאי החברה באופן מקצועי ופשוט. מי בר מטפלת בפניות להתקנות והחלפות פילטרים, כאשר ברוב המקרים ההגעה לבית הלקוח מתבצעת באופן מידי. בנוסף, ניתן לרכוש את הפילטרים דרך האתר ולהתקין עצמאית.

התקנת הפילטרים חשובה לשם שמירה על איכות המים ועל היותם חסרי טעם לוואי (טעם לוואי נובע בעיקר מהיעדר פילטרים אשר מונעים חומרים מזהמים).

פילטרים למקררים מבטיחים מים נקיים ואיכותיים, והחשוב מכל, מים שאין בהם חומרים מסוכנים אשר נשאבים למערכות המים בצנרת, ובקטריות שמתפתחות בתוך הפילטר כאשר הפילטר לא מוחלף בזמן המומלץ.

שומרים על המקרר שלכם

כאשר הוחלפו הפילטרים במקררים, גם מערכת הקרח במקרר נשמרת מחומרים כגון: אמוניה, בקטריות כלור, עופרת, אבנית (עוד על מניעת אבנית), חומרי הדברה וחומרים כימיים אחרים.

כך למשל, גם אדם אשר משתמש בצנרת הראשית לשם שתייה, יכול להתקין פילטרים באמצעות טכנאי החברה, וליהנות ממים איכותיים ובריאים.

חלק גדול מן הציבור לא מודע לעובדה שמים המסופקים מן המקרר הם למעשה מים ככל מים אחרים המיועדים לשתייה, משמע, איכותם של המים וחסימת חומרים מסוכנים אשר מגיעים אל אלה - חשובה לא פחות מכל מכשיר מים אחר. 

ניתן להתקין פילטרים למקררים לכל מקרר בעל אופציית אספקת מים וקרח (בין היתר גם לקולרים, מכונות קרח וכד').

החלפת פילטר באמצעות חברת מי בר מאפשרת לכם לשתות מים בריאים, איכותיים וטעימים, כאשר חברת מי בר בעצמה מבצעת מעקב בקרב לקוחותיה ויוצרת איתם קשר כאשר מגיע המועד להחלפת פילטר.